Ümraniye Huzur Mahallesi Su Tesisatçısı

Ümraniye Huzur Mahallesi su tesisatçısı firması olarak petek temizleme , kırmadan su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ümraniye ilçesine hizmet vermekteyiz.

Huzur Mahallesi Su Tesisatçıları

Ümraniye Huzur Mahallesi su tesisatçısı kırmadan tuvalet tıkanıklığını en kısa sürede açan tıkanıklık açma servisidir. Cihaz gücü ile bunu yapabiliriz ve sayısız kere uyguladık. Kameralı tuvalet açıcı cihazımız giderdeki atıkları hızlıca kavraması, orantılı titreşim ile gider içi plastikten başlayarak uzaklaştırması, atık yoğunluğuna göre kısa vakitte bunu yapabilmesi ve görüntü alarak temizlendiğinden emin olmamız ile çalışmalar devam etmektedir. Gideri tıkanan tuvalette su tahliyesine gerek yoktur. Atık hareket ettirildiğinde, kanalizasyona hızlıca akıp gider ve betonu kırmadan ekiplerimiz kısa vakitte bunu sağlamaktadır. Ümraniye Huzur Mahallesi su tesisatçısı kırmadan su sızıntısı sebep olan tesisat boruların bulan cihazı olan firmadır. Peki, bu nasıl yapılıyor? Tesisat sistemleri farklıdır. Atık, temiz, kalorifer, sıcak su boruları… kısacası hepsi için bir veya birden fazla cihaz kullanılması gerekir. Kameralı su kaçağı tespiti mutfak zeminindeki fayansın içinden su sesleri, sular geliyor ise sürekli halde olmasından dolayı temiz su borusunda kaçak şüphesi ile yaklaşırız ve o alanlarda ses dedektörü ile tarama yaparız.  sızıntı alanı nerede ise bulabilir ve su kaçağı tespiti ustaları olarak zeminde işaretleme yaparak, tesisat sistemine ulaşırız.  eğer, mutfak lavabo, makine gider borusunda kaçak varsa bu durumda ses titreşimleri işe yaramaz ve tesisatın içine kamera takarak sızıntı neredeyse bulabilir, onarma çalışmaları başlatabilir. Atık var ise giderde tıkanma açıcı cihaz kullanarak tüm pislikleri kanalizasyona gönderebiliriz.

Ümraniye Huzur Mahallesi su tesisatçısı solüsyon sıvılı petek temizlik makineleri olan firmadır. Peteğin sökülmeden temizlenmesi kaliteli petek temizliği cihazları ile yapılır. Çünkü kenardan veya havlupan gibi haznelerden ilaç ekleyip, düşük devir daimli cihaz kullanan firma ile anlaşmışsanız kir sökülür ve dibe çöker, bu da peteğin ısınmaması, soğuk kalması sorunlarını oluşturur. Kirlilik dozajını anlık takip ederek, peteğin içine maksimum su eklenmesi için o kirlerin yüksek devir daimli cihaz ile çekilmesi gerekir ve tüm kontrolleri yaparak ve bazı petek ayarlamaları isterseniz kombi tesisatı bakımı, onarımı gibi adımları da uygulayarak sorunlara son verebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*