Mahallesi Su Tesisatçısı

Çözüm Merkezi tesisat firmamız Mahallesi su tesisatçısı hizmetleri su kaçağı kameralı tespit , kırmadan robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi konularda servis vermektedir.

açıklama mahallesi

Mahallesi su tesisatçısı yetkililerimiz ile çatı katlarındaki terasa doğru su kaçakları oluşma problemini incelemeye ne dersiniz? Bir teras düşünün ve tüm izolasyon işlemleri tamamen yapıldı. Ortak çatı giderine sahip olan bir bölgeden olduğunu düşündüğünüz kaçakların tavandan aktığını görüyorsunuz. Bazen havanın yoğun şekilde yağmurlu olduğu zamanlar çok ıslattığını düşünelim. Bu konuda Çözüm Merkezi ne yapabilir?

Mahallesi su tesisatçısı ile derinlemesine sorulara yanıt veriyoruz. İzolasyon sıkıntısı olan binalarda sızıntılar olabilir ve teras kısımlarında tahliye amaçlı kullanılan giderler içine de su düşmesi ile problem meydana gelebilir. Ayrıca o alandaki dairenin su tesisatının incelenmesine dikkat edilmelidir. Biz temiz hatlardan bahsettik fakat gider borularındaki sızıntılarda bu şekilde sorunun çıkmasına neden olabilir ve bu hatların içine sığabilecek kamera ile inanın çok vakit almadan incelenmesi mümkündür. Şöyle düşünün ki bu tür araştırma işlemleri yaptırmadınız ve izolasyon problemi olduğunu düşünerek ustaları çağırdınız, pek çok yeri kırdılar kontrolleri yaptılar ve yeniden malzemeleri döşediler. Fakat yine kaçak sorunu oluşmaya devam ediyor. Sizce buna değer mi? Suyu tutabilen kimyasallar arasında havuz sistemleri için fayans aralarına doğru uygulanan ürünler oldukça iddialıdır ve kaçak bulunduğu zaman bu şekilde kullanılabilir.

Mahallesi su tesisatçısı ile suyun göründüğü kısımda tadilat yapmak yerine daha derine inerek biraz daha detaycı bakış açısıyla, sorunun kalbini özel cihazlarımızla bulmaya devam ediyoruz.